Tak o co tady jde?

Život je příliš krátký na to, abyste četli špatné knihy.

Tak o co tady jde?

Nový návod pro šťastný život. Cestou od narození až po spokojené stáří vás provede lékařská legenda, popularizátor vědy a uznávaný psychiatr Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. Padesát let zkušeností v jedné knize, ve které s nadhledem vysvětlí, co se nám v životě děje a jak to chápat, abyste už navždy měli klidný spánek.

Proč tak často máme pocit, že nám život nejde podle představ? Jak správně číst, co se nám děje? Čtivou formou se dozvíte, proč si s námi hraje vlastní mozek, jak fungují vztahy a co je ovlivňuje, jak se dobře rozhodovat, že štěstí je krásná věc a „dá se koupit“ a co můžeme udělat pro své děti. Jakou výbavu si neseme do života v genech a co naopak máme zcela ve svých rukou? Proč tolik slavných umělců trpělo nevyléčitelnou nemocí, a přesto stvořili nezapomenutelná díla?

Kdo by rád rozuměl sám sobě, dostává do rukou upřímné a vtipné odpovědi muže, kterému prošly rukama tisíce pacientů. Pro zpestření navíc vzpomínky na setkání s princeznou Dianou, Václavem Havlem, Rafaelem Kubelíkem nebo královnou Alžbětou. S profesorem Höschlem si povídal Ivan Hamšík, jehož biografie armádního generála Aleše Opaty „Sám nejsi nic“ se stala bestsellerem nakladatelství Mladá fronta.

Autor: Cyril Höschl, Ivan Hamšík
Rok vydání: 2023
Nakladatelství: Mladá fronta
Počet stran: 232
Vazba: pevná s přebalem
Rozměr: 130 x 200 mm
ISBN: 978-80-7565-739-8